e-wyniki
e-rejestracja
bip

Aktualności

Home/Aktualności
Aktualności2021-01-15T13:02:57+01:00

WAŻNE:

  • Aby zaszczepić się przeciwko COVID-19 nie musisz być ubezpieczony
  • Aby zaszczepić się przeciwko COVID-19 nie musisz mieć skierowania od lekarza rodzinnego – jest ono automatycznie przypisane dla danej grupy populacyjnej (wiekowej). Wystarczy podać przy rejestracji swój nr PESEL.

Harmonogram rejestracji

Na konkretny termin szczepienia mogą zarejestrować się:

  • od 15 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 80 lat
  • od 22 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 70 lat

Szczepienia dla tych osób rozpoczną się 25 stycznia 2021 r. 
O starcie rejestracji dla kolejnych grup będziemy informować na bieżąco.

Jak się można zarejestrować

Jeżeli jest już Twój etap rejestracji (od 15.01 – osoby powyżej 80. roku życia,
od 22.01 – osoby powyżej 70. roku życia), masz 3 możliwości zapisu na szczepienie:

  1. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989

Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób możesz zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będziesz miał numer PESEL bliskiej osoby.

Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

 

  1. Skontaktuj się z punktem szczepień Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni pod numerem telefonu 579 658 497 lub osobiście w rejestracji dziecięcej SPM ZOZ w Bochni

 

 

  1. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

System zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla Ciebie datę i lokalizację.

Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnimy Ci o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.

Jeśli chcesz skorzystać z tego sposobu rejestracji, musisz posiadać Profil Zaufany. Jeżeli go nie masz, skontaktuj się z infolinią NFZ 989, bezpośrednio z wybranym punktem szczepień lub skorzystaj ze wsparcia swojej przychodni.

 

Przed szczepieniem należy wypełnić ankietę, która możesz pobrać tutaj i wypełnić
w domu lub otrzymasz ją w punkcie szczepień.

Informujemy, że Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w  Bochni otrzymuje ograniczoną liczbę szczepionek w liczbie 30 szczepionek na tydzień, w związku z tym ma możliwość zaszczepienia ograniczonej liczby osób w skali tygodnia !!!

Osoby

– posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym
o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami.
– mające trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień) w przypadku miast poniżej 100 tys. osób, gmin miejsko-wiejskich oraz wiejskich.

Mogą skorzystać z transportu zorganizowanego przez Gminę Miasta Bochnia, który ma na celu dowóz do wybranego Punktu szczepień przeciwko COVID-19.

Zapisy na taki transport są przyjmowane pod numerem telefonu  14 614 91 56

 

Go to Top