Nowoczesne aparaty !

Prześwietlenia kostno-płucne wykonujemy aparatem marki Genesis produkcji szwajcarsko-niemieckiej natomiast stomatologiczne aparatem marki Export produkcji USA. Obydwa aparaty pracują z zastosowaniem systemu pośredniej radiologii cyfrowej oraz z systemem zarządzania obrazami medycznymi PACS i systemem dokumentacji medycznej pacjenta RIS.

Należy podkreślić, że stosowane aparaty RTG wykonują zdjęcia najwyższej jakości z zapisem na płytkach CD/DVD. Na życzenie pacjenta istnieje możliwość uzyskania zdjęcia w dotychczasowej formie, na kliszy.

Uwaga! Do zdjęć lędźwiowo-krzyżowych Pacjent powinien być na czczo!

Co nas wyróżnia spośród konkurencji ?

Wysoka jakość usług i krótki czas oczekiwania na wyniki badań ! Zapraszamy !]

Rodzaj i ceny badań RTG

Jak to robimy ?

Zatrudniamy kadrę o najwyższych kwalifikacjach. Wykonujemy zdjęcia rentgenowskie na nowoczesnych aparatach tj. kostno-płucnym i zębowym. Wyniki dostępne są na płytach CD/DVD, na tej stronie www (zębowy) oraz (na życzenie Pacjenta) na kliszach.

Lekarz opisujący

~ Lek. med. Tomasz Rymarczyk

Godziny przyjęć

Pn.-pt. od 8:00 do 18:00,

Sobota: nieczynne

Nasz system radiografii cyfrowej daje możliwość oglądnięcia zdjęcia korzystając z komputera przez zainteresowanego i upoważnionego lekarza – SPM ZOZ, jak również zapewnia skrócenie do minimum czasu oczekiwania na uzyskanie kompletnego wyniku wraz z opisem. Krótki czas oczekiwania na opis zdjęc!